Maria Manuela färgserigrafi

Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): färgserigrafi, monogramsignerad M.V och numrerad 114/125, bildyta ca 40x40 cm

673613

2019-09-03