Kandelaber 5-armad 1900-tal

Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal
Kandelaber 5-armad 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, empirestil, 1900-talets början, mässing och patinerad metall, för 5 ljus, höjd ca 75 cm

Slitage, något lösa vingar

673620

2019-09-03