Klubbat för:
17 000 EUR
Utropspris
18 000 EUR
REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) Arktiska element, olja på duk, 92x73 cm
Proveniens: Inhandlat av Enna Johansen, Reidar Särestöniemis systerdotter
673624
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här