Reidar Särestöniemi oljemålning

Klubbat för:

17 000 EUR

18 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) Arktiska element, olja på duk, 92x73 cm

Proveniens: Inhandlat av Enna Johansen, Reidar Särestöniemis systerdotter

673624

2019-11-03