Reidar Särestöniemi oljemålning

Klubbat för:

4 000 EUR

Utropspris

4 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) Vy över gamla Särestö, signerad samt daterad -57, olja på duk, 70x86 cm

673628

2019-12-04