Lådspegel

Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÅDSPEGEL, 1800-tal, bemålat och delvis förgyllt trä, rikligt dekorerad av fabeldjur, medaljong, genombrutna spolar och karvsnittsdekor, fyra lådor, höjd 79x47 cm

Senare spegelglas och bakstycke, saknar medaljongen

673629

2019-09-03