Lådspegel
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÅDSPEGEL, 1800-tal, bemålat och delvis förgyllt trä, rikligt dekorerad av fabeldjur, medaljong, genombrutna spolar och karvsnittsdekor, fyra lådor, höjd 79x47 cm
Senare spegelglas och bakstycke, saknar medaljongen
673629
2019-09-03