Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, fristående, teak, 1960-tal, 110x50, höjd 72 cm
Minimalt slitage, minimalt fanerbortfall kortsida
673636
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här