Skrivbord 1960-tal

Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, fristående, teak, 1960-tal, 110x50, höjd 72 cm

Minimalt slitage, minimalt fanerbortfall kortsida

673636

2019-09-05