Karaffer, 6 st.

Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.
Karaffer, 6 st.

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER, 6 st, Frankrike, 1800-talets andra hälft, glas, bl a i form av människor, höjd 30-42 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Något invändig beläggning, enstaka nagg

673638

2019-09-29