Karaffer 6 st

Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st
Karaffer 6 st

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER, 6 st, Frankrike 1800-talets andra hälft, glas, bl a i form av människor, höjd 34-39 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

En med spricka, en propp saknas, alla proppar och karaffer ej sammanhörande

673640

2019-09-29