Kopparkastruller, fiskgrytor, stekpanna
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASTRULLER, 2 st., FISKGRYTOR, 2 st., STEKPANNA, koppar, 1900-tal, grytornas och kastrullernas handtag i form av fiskar och kronärtskockor, kastrullernas och grytornas höjd ca 15, längd/diameter ca 25-56 cm, stekpannans diameter ca 25 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Slitage
673657
2019-09-29