Skulptur, snidad, trä

Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä
Skulptur, snidad, trä

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, snidat trä, 1800-/1900-tal, möjligen del till fartyg, föreställande hjortdjur med ögon av glas, bemålad, höjd 35, längd 80 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Slitage, färgbortfall

673660

2019-09-29