Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, snidat trä, 1800-/1900-tal, möjligen del till fartyg, föreställande hjortdjur med ögon av glas, bemålad, höjd 35, längd 80 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Slitage, färgbortfall
673660
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här