skulptur, snidad, trä
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DEKORELEMENT, 1800-tal eller äldre, barockstil, skulpterat och bemålat trä i form av karyatid, monterad på senare fäste, höjd 63 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Senare fäste, slitage, färgbortfall, torrsprickor
673661
2019-09-29