Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, 4 dlr, Rörstrand, stengods, skål, fat samt 2 burkar, signerade, H ca 6 - 14 cm
Fat 2:a sortering, skål med sprickor i botten, ej genomgående, 1 burk med små nagg
673664
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här