Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-tal, Columbus Duo Jordglob, Ivar Asp AB, på träfot, höjd ca 44 cm

Slitage. SAV garanterar ej funktionen.

673674

2019-09-05