Fåtölj 1900-tal

Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, fanerad i bok, 1900-talets andra hälft, rygg klädd i textil med tryck, justerbar, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

673681

2019-09-06