Canapé

Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPÉ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad i valnöt, med svärtade detaljer, längd ca 175, sitthöjd 40 cm

Slitage, rökdoft

673685

2019-09-05