Ljusstakar Louis XVI

Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI
Ljusstakar Louis XVI

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI, 1800-talets första kvartal, tenn, otydliga märkningar, foten med samtida initialer samt årtal 1810, höjd ca 20,5 cm

Slitage, smärre bucklor

673687

2019-09-05