Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 16/1700-tal, barock, ek, möjligen Tyskland, höjd ca 68, 133x62 cm, nyckel finns

Skadat lås, slitage, senare bemålad dekor, renoverad

673691

2019-09-05