Lisa Larson

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

LISA LARSON, (5) "Katt" (3), "Tiger", "Tax", bl a ur "Lilla Zoo", figuriner, 5 st, Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, delvis signerade/etikettmärkta, höjd ca 4-12 cm

Stående katt med nagg på fot

673699

2019-09-10