Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 9 st., barock, 1700-tal, skinnklädda, svarvade ben, sitthöjd ca 50 cm

Renoverad, kompletterade, slitage, skador

673702

2019-09-05