Fat med figurin

Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin
Fat med figurin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT med figurin 1900-talets första hälft, onyx med figurin i patinerad brons, signerad OH Made in Austria, höjd 17, längd 23 cm

673709

2019-09-03