Klädskåp Nils Jonsson Troeds
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KLÄDSKÅP, Nils Jonsson, Troeds, med överdel "Domi 3", 1900-talets andra hälft, teakfanér, totalhöjd ca 208, 95 x 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor
673733
Päivämäärä:
2019-09-09