Matbord
2019-09-05
673734
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, barockstil, omkring 1900, svarvade ben, fanérat med ek, delvis svärtat, 2 utdragsskivor vardera 59, höjd 80, 133x91 cm
Slitage, repor, fläckar