Joachim Granit blandteknik

Joachim Granit blandteknik
Joachim Granit blandteknik
Joachim Granit blandteknik
Joachim Granit blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOACHIM GRANIT (född 1960), komposition, signerad och daterad Joakim Granit 1997 a tergo, blandteknik, ca 50x40 cm

673741

2019-09-04