Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurkomposition, signerad JH, olja på duk, 96x41 cm
Kuntoraportti
673746
Päivämäärä:
2019-09-04