Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurkomposition, signerad JH, olja på duk, 96x41 cm

Kuntoraportti

673746

Päivämäärä:

2019-09-04