Margareta Petré oljemålning

Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

MARGARETA PETRÉ (f, 1943): Komposition med blommor, signerad Petré, olja på duk, 57x51 cm

673763

2019-09-04