Skrivbord IB Kofod-Larsen Seffle möbelfabrik
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, IB Kofod-Larsen, Seffle möbelfabrik, 1900-talets andra hälft, teakfanér, hurts för dokument samt tre lådor, brännmärkt, höjd ca 71, 160 x 80 cm Bredd 160 cm
List har släppt i limmningen, märken, repor, fläckar
673771
2019-09-09