Skrivbord IB Kofod-Larsen Seffle möbelfabrik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, IB Kofod-Larsen, Seffle möbelfabrik, 1900-talets andra hälft, teakfanér, hurts för dokument samt tre lådor, brännmärkt, höjd ca 71, 160 x 80 cm Bredd 160 cm

List har släppt i limmningen, märken, repor, fläckar

673771

2019-09-09