Orientmatta Kirman

Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman
Orientmatta Kirman

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 550x360 cm

Slitage, skador, lagningar, fransar bortklippta, förstärkta kanter med textilband, ställvis hårt slitage med synlig varp

673774

2019-09-06