Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
EVA ENGLUND, 2 skålar, "Maja" samt "Styvmorsviol", Orrefors 1970-/80-tal, båda signerade E.E - A.L, höjd 14,5 respektive 11 cm
Styvmorsviol mindre nagg, smärre bruksslitage
673776
2019-09-04