Gunnar Okner färglitografier

Gunnar Okner färglitografier
Gunnar Okner färglitografier
Gunnar Okner färglitografier
Gunnar Okner färglitografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR OKNER (1920-2009): 3 litografier i färg, signerade -02, EA-upplaga, ca 21x20 cm

673777

2019-09-04