Soffa och fåtölj 1950-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA och FÅTÖLJ, 1950-tal, med svartbemålade ben och och armlänsplattor, grön textilklädsel med ränder, soffan längd ca 126, sitthöjd 38 cm
Sannolikt senare bemålad och omklädd, kantband saknas på soffans sittkudde, bruksslitage och märken, ett bakben med bortfall
673793
2019-09-04