Tysk skola

Tysk skola
Tysk skola
Tysk skola
Tysk skola
Tysk skola
Tysk skola

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TYSK SKOLA (1600-tal): Nattvarden, olja på duk, a tergo med påskrift "Berlin W", ca 122 x 84 cm

GERMAN SCHOOL, 17th, century, oil on painting, last supper, ca 122 x 84 cm.

Retuscher, lagningar, färgbortfall, oxiderad fernissa, krackeyrer, restaurerad.

673798

2019-09-22