Soffa gustaviansk

Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, gustaviansk, tidigt 1800-tal, vitmålad med bronserade detaljer, soffans bredd 193, bredd 62 cm, sitthöjd 41 cm.

Fläckar, färgbortfall, lagningar. Restaurerad.

673816

2019-09-04