Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAVLA, 1700-tal, religiöst motiv, broderi och måleri, i samtida förgylld ram, rammått ca 23,5x15,5 cm
Slitage, fläckar
673818
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här