Religöst motiv blandteknik

Religöst motiv blandteknik
Religöst motiv blandteknik
Religöst motiv blandteknik
Religöst motiv blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLA, 1700-tal, religiöst motiv, broderi och måleri, i samtida förgylld ram, rammått ca 23,5x15,5 cm

Slitage, fläckar

673818

2019-09-05