Johan Ossian Anderson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): "Fiskebåtar Kattegatt, signerad J Ossian, olja på pannå, ca 47 x 74 cm

Smärre färgbortfall

673833

2019-09-04