Yngve Ekström skåp Furubo
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med överdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, furu, dörrspeglar klädda i rotting, svarvade dragknoppar, brännmärkning, höjd ca 200, 60 x 35 cm
Märken, repor
673840
2019-09-09