Yngve Ekström skåp Furubo

Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo
Yngve Ekström skåp Furubo

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med överdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, furu, dörrspeglar klädda i rotting, svarvade dragknoppar, brännmärkning, höjd ca 200, 60 x 35 cm

Märken, repor

673840

2019-09-09