Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL empire, 1800-talets början, förgylld, skuren dekor och pastellage, spegelns krön med dekor av lyra, ca 150x65 cm

senare bronsering och glas

673841

2019-09-12