Barnfåtöljer 2 stycken rotting

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNFÅTÖLJER, 2 st, omkring 1900-talets mitt, snarlika, rotting, höjder ca 46-48, sitthöjd 25 cm

Skador

673867

2019-09-09