1960-talskaraff från Italien

1960-talskaraff från Italien
1960-talskaraff från Italien
1960-talskaraff från Italien
1960-talskaraff från Italien
1960-talskaraff från Italien
1960-talskaraff från Italien

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF, glas, Italien 1960-tal, underfång i grönt och vitt, spetsformad propp, höjd ca 44 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Proppen med stötskada nedtill, smärre tillverkningsdefekter vid mynningen

673868

2019-09-29