1960-talskaraff från Italien
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFF, glas, Italien 1960-tal, underfång i grönt och vitt, spetsformad propp, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Proppen med stötskada nedtill, smärre tillverkningsdefekter vid mynningen
673868
2019-09-29