Besticklåda, proveniens Estrid Ericson

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICKLÅDA, pläter, märkt Thomas 153 New Bond Street, 28x20, höjd med handtag 9 cm

HISTORIK: Gåva av Estrid Ericson till Tore Wretman

PROVENIENS: Tore Wretman

visst slitage

673870

2019-09-29