Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICKLÅDA, pläter, märkt Thomas 153 New Bond Street, 28x20, höjd med handtag 9 cm
HISTORIK: Gåva av Estrid Ericson till Tore Wretman
PROVENIENS: Tore Wretman
visst slitage
673870
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här