Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
COASTERS för GLAS, sex stycken, sannolikt stockholmsarbeten, Karl Johan, brännförgylld mässing, sarger med pressad dekor av vinlövsrankor, diameter 7,5, höjd 2 cm
Bruksslitage
673877
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här