Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIN, barock, 1700-tal, allmoge, målat, invändig datering 1758, höjd 32, 53x44 cm
Senare målning, färgbortfall, repor, torrsprickor
673922
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här