Arne Jacobsen skrivbordsstol modell 3217

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol modell 3217, Sjuan, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, förkromat stålunderrede på 4 hjultrissor, klädsel i cognacsfärgat skinn

Slitage, patina, fläckar, repor

673923

2019-09-09