Arne Jacobsen skrivbordsstol modell 3217
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol modell 3217, Sjuan, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, förkromat stålunderrede på 4 hjultrissor, klädsel i cognacsfärgat skinn
Slitage, patina, fläckar, repor
673923
2019-09-09