MIGUEL BERROCAL

MIGUEL BERROCAL
MIGUEL BERROCAL
MIGUEL BERROCAL
MIGUEL BERROCAL
MIGUEL BERROCAL
MIGUEL BERROCAL

Klubbat för:

8 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MIGUEL BERROCAL (1933-2006): "Mini David", 1970, skulptur/multipel, signerad Berrocal och numrerad 4157,
förnicklad metall, höjd 13,5 cm. Medföljer bok.

PROVENIENS: Tore Wretman

Zustandsbeschreibung

673925

2019-09-29