Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MIGUEL BERROCAL (1933-2006): "Mini David", 1970, skulptur/multipel, signerad Berrocal och numrerad 4157,
förnicklad metall, höjd 13,5 cm. Medföljer bok.
PROVENIENS: Tore Wretman
Zustandsbeschreibung
673925
2019-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner