Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
800 EUR
ALVAR AALTO, VAS, 1950/60-tal, opalglas, blåst i träform, höjd 29,7 cm
Lätt slitage, osignerad
673938
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här