Aaltovas av Alvar Aalto

Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

800 EUR

ALVAR AALTO, VAS, 1950/60-tal, opalglas, blåst i träform, höjd 29,7 cm

Lätt slitage, osignerad

673938

2019-11-03